Voor gezondheidsprofessionals

Wilt u wel eens met een andere blik naar uw eigen vakgebied kijken? Wat kan voeding maar ook water betekenen in uw behandelplan? Wat kunnen voeding en water betekenen om klachten te verlichten? Wilt u weten wat het lichaam doet met een glas cola of een kop koffie met een koekje? Wilt u weten welke gevolgen het dagelijks gebruik van steeds dezelfde voedingsmiddelen op het lichaam heeft en welke invloed dat heeft op het herstel van een klacht?

Boek dan een presentatie die een relatie legt met uw vakgebied en voeding en (gevitaliseerd) water.

Bent u nieuwsgierig of wilt u meer informatie, kijk dan rond op deze website.
Heeft u nog vragen of wilt u meer uitleg, schroom dan niet en neem gerust contact op.

Maak direct een afspraak

Voor workshops, cursussen of boeklezingen, vraag een informatie of een offerte aan of maak direct een afspraak met Puur Petra.

Reviews

  • Ruim 7 jaar ben ik een vaste klant van Petra. Petra is een professionele masseur die luistert naar de wensen van de klant. Ze weet dit te vertalen in een effectieve maar ook prettige behandeling. Niet alleen denkt Petra mee voor een behandeling, maar toont ook interesse in de ontwikkelingen op het persoonlijke en familiaire vlak. Een massage is altijd een heerlijk ontspanningsmoment voor mij. Een echte aanrader dus!   F.Snijders, EerbeekProfessioneel en persoonlijk meedenken
  • Een massage van Petra is een feestje, (oké, soms even niet, auauauau) maar het resultaat is ontspanning, minder pijnlijke spieren, minder klachten. En wat het extra bijzonder maakt is de rust, vakkennis en de kracht waarmee ze jou als klant tegemoet treedt. Heel bijzonder om te ervaren. Daarnaast is ze door de jaren heen een fijne vriendin gebleken en een zéér gewaardeerd lid van ons “waterteam” waarmee we beurzen bezoeken en bijeenkomsten bij ons thuis of op locatie organiseren. Kortom: “waar wacht je nog op, maak een maatwerk afspraak”. Gerda Pannekoek, Aqua Aurora, ApeldoornOntspanning, rust en vakkennis
  • “Petra heeft mij in de afgelopen jaren geweldig geholpen met mijn rug- en nekpijn. Niet alleen door effectieve massage van de betrokken spieren, maar ook met adviezen over houding, voedingssupplementen, en sinds kort dry needling. Dit alles in een gezellige en ontspannen sfeer met alle tijd voor een praatje. Ik kan een massage van Petra van harte aanbevelen.”  M. Win, EerbeekEffectieve massage loste mijn rugpijn op.
© 2026 Praktijk Puur Petra | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Privacy verklaring | Ontwerp Thumbs Up | Realisatie Sieronline